661 920 083 731 251 429
Darmowa wycena
O nas

Biuro Inter-Translate powstało z myślą o klientach, dla których liczy się najwyższa jakość tłumaczenia, profesjonalna obsługa i terminowość. Tłumaczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a szeroki zakres usług pozwala nam na realizowanie wszelkiego rodzaju zleceń.

Nasi pracownicy posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Dzięki temu, że nadzorowali prace nad setkami projektów z Polski i ze świata, doskonale znają specyfikę środowiska.

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia ustne i pisemne z wielu dziedzin. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione (tzw. przysięgłe). Obsługujemy nie tylko najbardziej popularne języki, ale także te bardziej egzotyczne. W naszej ofercie znajduje się 30 języków! Dla nas żaden język nie jest obcy.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Każde jest dla nas tak samo ważne, ponieważ wiemy, że często od niego zależy sukces Klienta.

Gwarantujemy Państwu
Poufność

Bojąc się ujawnienia tajemnicy handlowej, przełożeni bardzo często powierzają tłumaczenie dokumentów firmowych nie posiadającym odpowiedniego przygotowania merytorycznego współpracownikom. Jest to działanie dość ryzykowne, bowiem może prowadzić do nieporozumień pomiędzy kontrahentami. Zlecając nam tłumaczenia mają Państwo pewność, że żadne zawarte w nich dane nie trafią w niepowołane ręce. Wszyscy współpracujący z nami tłumacze podpisują klauzulę, w której zobowiązują się do zachowania tajemnicy handlowej.

Terminowość

Doskonale wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie terminów, zwłaszcza, jeżeli mamy do czynienia z dokumentacją handlową czy dokumentami, które należy przedłożyć w urzędzie. Dzięki współpracy z wyspecjalizowana grupą tłumaczy jesteśmy w stanie tłumaczyć ekspresowo nawet duże partie tekstu. Każdy z nas wie, że czasami zdarzają się zlecenia „na wczoraj”. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy całodobowy dyżur telefoniczny.

Profesjonalizm

Znajomość języka to nie tylko umiejętność porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Często zdarza się, że klienci potrzebują tłumaczenia tekstu z konkretnej dziedziny, zawierającego specjalistyczne słownictwo. W gronie współpracujących z nami tłumaczy są lekarze, inżynierowie, wykładowcy wyższych uczelni i pasjonaci różnych dziedzin. Dzięki temu do tłumaczenia każdego tekstu możemy dobrać odpowiedniego specjalistę.

Kompleksowość

Tłumaczenie dokumentów samochodowych, dokumentacji techniczno-ruchowej, umowy sprzedaży, filmu reklamowego, a może... trzymającej w napięciu powieści kryminalnej? Realizujemy wszystkie, nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Dzięki naszej doświadczonej grupie tłumaczy możemy zapewnić przekład na kilka języków jednocześnie.